| JustMe2099 a întrebat:

Am fost cu un baiat destul de mult timp. Dupa 3 luni de relatie l-am lasat sa ma atinga in zonele mai intime. Totul a inceput de la simplul fapt ca el zicea ca poate fi si rau si eu ii ziceam sa-mi demonstreze, nu stiam ca prin "a fi rau" el se referea la faptul sa ma atinga in acele zone. Nu am zis nimic si l-am lasat, iar seara cand am vorbit la telefon l-am intrebat daca nu cumva si-a facut o parere proasta despre mine si a zis ca nu, nu credea ca o fata ca mine [ sunt foarte timida ] va permite asa ceva, dar am fost singura dintre iubitele lui care i-am permis si chiar il bucura chestia asta. Acum, dupa mult timp de stat impreuna, ne-am despartit. Am primit o intrebare pe ask.fm cum ca sunt o panarama, asa a spus fostul meu prieten. Eu nu cred ca a spus el asta, avand in vedere ca am ramas foarte buni prieteni si a zis ca nu va spune la nimeni, iar cand a aflat ca eu i-am zis unei prietene s-a suparat rau pe mine, chiar daca nu el era cel care putea fi luat de rau, ci eu. Ce ar trebui sa cred? Ca el a spus cuiva despre chestia asta? Imi e foarte frica, nu vreau sa ma stie toti ca o panarama ca am permis de 2 ori sa ma atinga in acele locuri.

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu se stie niciodata ce e in capul baietilor, poate a zis, poate nu. Daca ai curaj poti vorbii cu el si sa il intrebi. Dar trebuie sa stii ca nu ai facut neaparat ceva rau, pana la urma era iubitul tau. Si daca "se afla" fi tare si tine capul sus ca sa para o minciuna. Succes! happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca e de fapt o razbunare prosteasca, imatura desigur, pacat ca tia baut de tine, daca le-a spus nu stiu posibil

| neutrino a răspuns:

Inca esti la inceput de drum, mai ai pana sa dobandesti acest titlu. Si de la tine, dar si de la el, lumea afla si ce ati facut si ce nu ati facut, totul fiind si umflat cu picanterii.

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca le-a povestit si altora ce-a facut cu tine. Ai grija data viitoare cu cine te incurci, ca oamenii pot fi ai dracu. Sunt tipi care-si filmeaza iubitele in timp ce se sexeaza si pe urma posteaza totul pe internet.

| paula92 a răspuns:

Pei acuma depinde si cati ani aveti.
Intr-o relatie chestiile astea de care zici tu sunt normale.