| ZapaciLaa a întrebat:

Am fost cu un baiat din 29 iunie pana in 5 iulie, iar apoi nici n-a mai vorbit cu mine. Intr-o seara am vorbit cu un prieten de-al lui si mi-a spus ca se poate sa il retina ceva. Relatia noastra a inceput la o petrecere, dar noi am mai stat impreuna si anul trecut. Ar trebui sa vorbesc cu el daca vrea sa continuam sau sa las sa vina de la sine? Sunt foarte derutata. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| CrisTinasss a răspuns:

Buna! eu zic ca ar trebui clar sa-l intrebi ce are de gand cu tine, fiindca tu nu esti jucaria lui, ci o relatie implica sentimente. daca el nu are sentimente de afectiune pentru tine, e clar ca aici nu e vorba despre o relatie si ar trebui sa il lasi deoparte, ca poate alti baieti de abia asteapta sa fii libera big grin.

| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna.In general intr-o relatie cand observi ca unul dintre parteneri nu mai da niciun semnt de viata inseamna ca ori s-a plictisit de relatie ori a gasit pe alt cineva si nu stie cum sa-ti zica.Incearca, cand il vezi sa-l opresti sa sa ai o discutie cu el pana la urma meriti si tu o explicatie, ati fost 2 intr-o relatie n-a fost nu mai el.Sau stai mai mult de vorba cu prieteni lui si vezi ce s-a intamplat cu adevarat poate la deranjat ceva nu stiu ce sa zic. te pup

| Dexter94 a răspuns:

Poate nu te vede atractiva si sta cu tine doar pentru ca la alta nu are sanse. Ai grija ca de ceva daca va gasi pe alta ai sa ai o veste proasta... Incearca si tu sa pari mai speciala in fata lui cu ceva. Schimbati coafura sau ia-ti haine noiwinking