| Cutekittycatlove11 a întrebat:

TPU! Am fost la prietenul meu și a insistat sa facem sex. Eu am 14 ani, el 16. Eu nu am fost tocmai de acord, dar m-am liniștit spunandu-mi că va folosi prezervativ și că va fi bine. Eu am spus,, ok." și in cele din urmă am făcut-o. E posibil sa raman însărcinată?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Insarcinata,nu. Dar sigur vei fi dornică de sex de acum incolo. Si vei călca pe bec cat de curand.

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice comentariu in plus ar fi de prisos dar mai ales degradant din partea mea, in cazul in care daca m-as cobora la nivelul de incultura al oricarui imbecil retardat. NO COMMENT rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru toti userii de pe acest site. Va prezint o "mostra" de mesaj transmis de un las denumit CatalinVictor1985 laughing Bai idiotule cu facultate esti prost de bubui te-a facut mata un cretin cu facultate. Dupa cum am spus in comentariul anterior daca nu te-a invatat un doctor ca in cazul meu invata dracu de pe google tampitule. Studiile tale arata cat esti de prost. Pe mine m-a invatat un doctor iar in cazul in care prezervativul se rupe unde este 100% siguranta ca nu ramane insarcinata. Chiar atat de penibil cu facultate poti fi. Asa e si MA-TA? Fata a pus o intrebare simpla daca poate ramane insarcinata si eu am spus ca da gura matii spune ca nu. Daca mai induci lumea in eroare incompetentule imputit si labar onanist da dovada de imbecilitatea care o ai in cap. Citeste om stupid si absurd cu facultatea prostiei care o ai in tartacuta ca inca nu s-a inventat metoda contraceptiva care sa fie 100% sigura. Esti zdrente varza praf mai razi si ca proasta-n targ. FGM

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca a folosit prezervativ, este un lucru bun ca te-a ferit sa nu ramai gravida. Nu este bine pentru ca ai acceptat sa faci sex cu prietenul tau la varsta de 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e foarte bine ce ai facut, totusi cam tarziu...a asteptat ceva dupa tine baiatul...zic sa profitati si sa o faceti de 3 ori pe zi.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ba da poti ramane insarcinata exista sanse cam 2% sa se intample atata timp cat prezervativul se sparge sau nu e pus bine si aluneca. Nici o metoda contraceptiva nu poate fi 100% sigura. Userul care a scris inaintea mea e un mare labar si a dat un comentariu inutil si mincinos

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Acea marja de 2-3% privind posibilitatea de a se forma o sarcina in cazul folosirii prezervativului se datoreaza eventualitatii, sau a posibilitatii de a apare "accidente" inerente, care nu se poate exclude. Insa atunci cand sexul decurge fara nicio problema si prezervativul ramane intact si bine fixat pe penis, atunci in proportie de 100% acel raspuns este corect, fiindca NU se poate forma o sarcina. In acest caz comentariul tau este absolut inutil. NO COMMENT.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De la cine ati invatat acest lucru incompetentilor tu cu helene si cu celalat user ca 100% nu poate ramane insarcinata. Cititi Draq pe google daca doctorul nu a reusit sa va faca sa pricepeti ca nici o metoda contraceptiva nu este 100% sigura si daca fata va ramane insarcinata voi sunteti aia care ati facut-o sa creada in minciunile voastre

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Mai imbecil retardat, cunostintele mele in domeniu provin din studii si din ceea ca am invatat la facultate pe care am terminat-o in urma cu foarte multi ani cu calificative excelente, deci nu provin din citirea unor articole si/sau publicatii obscure scrise de niste ageamii incompetenti incapabili cu "studii prin corespondenta" care publica informatii/stiri sau studii aberante/gresite cu singurul scop si anume de a castiga un ban sa nu moara de foame. Aceasta este imensa diferenta dintre un incompetent ca mine si un "mucos competent". laughing

| StefanCosmin a răspuns:

Doar daca s-a spart prezervativul

| Deyne a răspuns:

Daca a folosit prezervativul corect, nu exista sanse sa ramai insarcinata.

| GangsterQuinn a răspuns:

CătălinVictor, cred ca erai tulburat/nervos rău atunci cand i-ai scris comentariile la corbulalbrosu, dacă citești cu atenție ce a scris la primul comentariu, o sa vezi ca are dreptate, iar din câte vad eu, tu l-ai jignit primul, nu el pe tine.
El a precizat ca dacă prezervativul rămâne intact, atunci e 100% sigur, iar tu ai venit cu "în cazul în care se rupe"

| 123456789010 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata atata timp cat ai folosit prezervativul.