| Ionut121208 a întrebat:

Buna TPU

Am in scoala o fata de care imi place foarte mult, am mai avit antecedente cu ea in sensul ca ea ma tot saluta si se dadea ls mine oarecum, dar eu fiind prost cu fetele la vremea aia, eu nici nu o bagam in seama.
Ii stiu dis-ul si instagramul, si as vrea foarte mult sa Ii dau mesaj dar nu stiu cum sa incep, avand in vedere ca ne cunoastem putin deja, desi nu am socializat prea mult.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as sugera inainte sa o contactezi pe Instagram si alte platforme sociale sa incepi sa o saluti si sa-i vorbesti direct, fata in fata.
In felul asta isi va da seama ca nu mai esti prosutul de acum cativa ani si ca o placi.

| Goete a răspuns:

Si zici ca "ai fost prost cu fetele la vremea AIA?"
Si de cand nu mai esti prost cu fetele? Ca nu se vede

| anonimuIl a răspuns:

Îi știi dis-ul și instragamul și tu vrei să discuți cu ea prin mesaje pe internet când treci zilnic pe lângă ea?

| Vasilica_Miron_1986 a răspuns:

Du-te la ea și îi zici față în față ce ai pe suflet între patru ochi și vei află răspunsul de la ea de care ai nevoie

| Baby02bbbbb a răspuns:

Trebuie sa te mai maturizezi si sa ai incredere pe tine si sa faci pe cuceritorul cu zambete, tachinari, apoi invitatii in oras, atingeri, tinut de mana, imbratisari bla bla... Lasa rusinea si timiditatea acasa... arata-i ca esti hotarat