| Marianapopescu a întrebat:

Buna TPU.Am început sa vorbesc cu un baiat de vreo câteva saptamâni si săptămana trecuta toata ziua vorbeam de dimineata pana seara,de vineri a început sa se îmbete pana aseară.Si vorbeam prin mesaje si nu stiu de ce mia zis pa direct.I-am scris din nou azi,dar nu mi-a răspuns, voi ce părere aveți? Ce ar trebuii sa fac?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa se fi imbatat in asa masura incat sa mai reuseasca sa-ti spuna la un moment dat doar acel "pa" dupa care sa adoarma cu capul pe tastatura.Sa stii ca nu te trezesti prea usor dintr-o crunta betie insa in orice caz nu este o persoana demna de incredere.Vezi ce scuze va invoca dupa ce se va trezi si in functie de raspuns vei sti la ce te poti astepta in viitor.

| SkyPilot a răspuns:

O relatie cu unul caruia ii place bautura nu are un viitor stralucit. Mai binerenunti la baiatul asta acum, cat nu ai sentimente pentru el. Cauta-ti unul mai fara vicii.

Răspuns utilizator avertizat
| Marianapopescu explică:

Nu a invocat nicio o scuza, nici nu mi-a răspuns la mesaj. Oare de ce?