| viorelutza a întrebat:

am inceput sa vrbesc cu un tip de aproape 2 saptamani, la inceput pe fb, apoi pe mess si telefon, suntem din acelasi oras dar nu ne cunosteam inainte, ne intelegeam bine, isi dadea interesul de a ne cunoaste mai bine, el vroia sa ne vedem dar mereu cand era liber el nu eram eu si invers, a doua saptamana era putin ocupat dar deja mi se parea mai indiferent fata de mine, ma suna mai rar si cand il sunam eu nu raspundea, m-am suparat si i-am zis si a zis ca ma suna mai tarziu sa discutam problema si nu ma mai sunat.Imi este clar ca nu mai vrea sa vorbim, doar ca nu stiu de ce?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Poate a vrut doar sa vorbiti. sti unii baietii sunt interesati de o fata o zi doua atunci cand au acea fantezie in cap si dupa aia le trece. poate a vazut ca nu va puteti intalni si cine stie. eu zic sa nu mai insisti se vede clar ca vrea sal lasi in pace. succes la baieti in continuare draga meawinking

| denisa27 a răspuns:

Asta numai el poate stii, poate si-a gasit pe alta intre timp, sau poate avea o treaba urgenta

| tvictory68 a răspuns:

Cred ca tea vazut el si nu te place, de aceea nu te mai cauta, lasa-l si inceaarca sa vorbesti cu un alt flacau dar real nu mai intii pe fb sau altceva, ai inteles mindro, fata in fata.

| nevermind123 a răspuns:

Pentru el: "nu am timp" a fost doar o scuza patetica. daca nu i-ai aratat ce a vrut a plecat la alta, move on. daca faci asta vei fi ranita mai putin.

| NoIdentity a răspuns:

Posibil sa fie okupat, poate nu are timp.nu l mai suna.lasa l sa te sune el p tine daca nu t suna nu merita efortulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ti-a cautat id-ul pe google ori a intrebat cunoscutii despre tine, asa procedeaza majoritatea si cineva i-o fi dat informatii nu tocmai placute despre tine.