| anonim_4396 a întrebat:

:'(

Am incercat sa o invit pe o fata la suc, dar mai bine va povestesc!

Mi-am dat seama ca o fata de le mine din clasa ma place

De fiecare data cand as fi vrut sa vorbesc cu ea intervenea ceva

Este destul de complicat

Mi-am dat seama ca ma place dupa mai multe chesti: m-a intrebat de 2 ori daca am pritena, 1 data daca o iai pe ia de pritena, apoi am observat ca ii sclileau ochi cand vorbea cu mine

Am dreptate cu faza cu ochi?

Astazi seara am vb cu ea

Am intrebat-o daca are prieten...a zis ca baieti sunt tare curiosi

Apoi in cele din urma mi-a zis ca cica are( dar eu stiu din surse sigure ca nu are)

Da mai intrebat de ce o intreb daca are prieten si eu i-am zis ca daca are prieten nu cred ca mai conteaza, dar ea a zis hai zi ce ai vrut sa zici

Tin sa mentionez ca am vorbit pe facebook(stiu ca nu am fost cea mai inspirata idee)

Apoi a inceput sa aduca argumente la cele spune mai sus cu semnele ca ma place si tot asa

Eu i-am zis ca nu o cred in privita cu prietenul si nu am mai zis nimic apoi i-am zis ca oferta cu iesitu la un suc ramane daca se razgandeste

Tin sa mai mentionez ca dupa fiecare intrebare pe care eu puneam statea cate 1-5 min ca sa raspunda si inca ceva este in clasa cu mine laughing

Deci vrei nuste pareri ar trebui sa renut(sa arat ca nu imi mai pasa sau ceva de genu) sau sa mai incerc?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

N-o baga in seama vreo saptamana si apoi, invit-o la suc.

| Danysan a răspuns:

Las-o sa te caute cateva zile -Nu ai raspunde -fa-o sa dea tot ce simte pentr-u tine pe fata!