| Mahu a întrebat:

Am intalnit o fata acum 4 zile in tabara si imi place de ea! Oare ei ii place de mine? Am tinut-o de mana, m-a pupat pe obraz, si-a pus capul pe umarul meu, am stat amandoi in pat si m-a privea atent in ochi in timp ce vorbeam si mi-a facut multe complimente... Ce spuneti? Sa ma placa? Daca da cum sa o abordez ca as vrea sa ii cer prietenia(Relatie). Dau fundita la raspunsul care a dat rezultate! Astept...

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pai, logic ca te place!
Ia-o usor.Uita-te sa vezi daca se mai comporta asa... Daca da, spune-i daca vrea sa fie cu tine. Daca te place va accepta.

P.S-Dupa cum ai spus chiar tu comportamentul ei, cu siguranta te place si veti fi un cuplu!

| CocoMexii a răspuns:

Dupa tot ce s-a intamplat eu cred ca te place. nu batea campii aiurea happy incearca sa o suni seara sa vorbiti si pe la sfarsit ii pui intrebarea big grin bafta :*

| bia0000 a răspuns:

Depinde...app unde ai fost in tabara? mi se pare cunoscuta povesteahee hee

| IM5 a răspuns:

Cati ani ai? sa stiu ce sfat dau

| Boouublees a răspuns:

Comporta-te cum se comporta si ea cu tine nu-ti fie teama

| Mahu explică:

Am 14 ani

| ignore a răspuns:

Si eu cred ca te place insa ai grija sa nu fi fost doar o aventura de vara.