| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Am mai pus intrebarea asta si nu prea am avut multe raspunsuribig grinati-mi si mie niste subiecte cu care sa vorbesc cu baiatul care il plac (el stie ca il plac,si prima data mi-a zis ca trebuie sa ma cunoasca mai bine, si dupa cateva saptamani mi-a zis ca sunt de gasca), vreau niste idei...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Mai, terminati cu faza asta asta cu subiectele de vorba, pai ce vrei sa iti faci scenarii si fituici de acasa? Sa te balbai in fata lui ca nu iti mai aduci aminte ce vroiai sa ii zici de acasa? Orice iti vine in minte vorbeste. De ceea ce vezi pe strada, de ce iti aduci aminte, povesteste-i despre tine, ceva intamplari amuzante sau nu, cere-i sa iti povesteasca despre el sa il cunosti mai bine, si asa mai departe. Nu ai nevoie de subiecte. Dupa cum ti s-a spus si mai jos, incearca sa nu vorbesti exagerat de mult sa il plictisesti.Lasa-l si pe el sa deschida subiecte noi. Daca nu aveti nici unu pur si simplu stati in brate unul la celalat si savurati momentul happy bafta!

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Pai incearca sa nu vorbesti in continuare. Pe mine unul ma enerveaza fetele care vorbesc doar despre un lucru anume. Poti deschide subiecte si de acolo se extinde cu mai multe

| gabytza8 explică:

Si vorbeste mai deschis cu mine.