| ℓσνє a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea, doar ca la o alta categorie. Vreau mai multe sfaturi.
Cum am spus, de cateva zile, un tip care lucreaza in blocul prietenei mele, ne urmareste.
Si statea pe langa noi, etc. Desi mi-a fost frica, am spus sa plec in drum spre casa. Unde am dat nas in nas cu el (asta a fost ieri seara). Si mi-a spus "Da mereu dam unul de altul" si a zambit.
Acum mi-e frica, pentru ca unde mergem noi (eu cu prietena mea) vine si el.
P.S. : Inafara sa anuntam parintii... ce putem face? Multumesc.
Mnetionez ca nu stiu cati ani are... poate 20 laughing.

3 răspunsuri:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Poate te placelaughing

| BlueByte a răspuns:

Este o incalcare a intimitatii.
Poti suna la politie si sa le spui ce se intampla.Nu stii ce psihopat poate fi!
Evita sa intrii in discutii cu el daca pare prea dubios!

| Nitu_Andrei_1996_1r49 a răspuns:

Fuugilaughing)....glumeam incearca sa vorbesti cu ala...dar mai intai daca ai si u prieteni de vreo 18 20 de ani vb cu aia prima data sa vina cu tine sa nu tio ieilaughing zic si euhappy fundita?happy