| Megan97 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor. deci am 16 ani si sunt foarte timida. imi place de mult timp de un baiat de la mine din clasa si nu prea stiu ce sa fac. ca un plan m am gandit sa intru in cercul lui de prieteni pentru a putea fi mai apropiata de el dar din cauza timiditatii mele si asta este destul de greu avand in vedere ca acest grup este ceva ce in filme s ar numi grupul popularilor iar eu nu fac parte din acest grup. inca sper eu. deci ce pot face? va rog ajutati-ma deoarece imi place mult de el. doresc sa intru in acest grup de prieteni dar asta ca un prim pas deoarece my goal este sa ajung la el. ce pot face si cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| namnumeba a răspuns:

Pai incearca sa-l bagi in seama pe facebook, messenger, trimite-i mesaje, suna-l din cand in cand sa ieasa afara cu tine si o buna prietena de a ta care crezi tu ca poti avea incredere in ea... kmikze_007 este id-ul meu, daca vrei alte informatii si doresti sa stiu toata povestea ca sa te pot ajuta in intregime cu "problema" baga id-ul in lista. astept :*

| ionutzgadja18 a răspuns:

Fi Sincera! Cine te palce te place asa cum esti!