| SpeșălGirl a întrebat:

Am nevoie de ajutor...acum mai mult timp, cam un an jumate venea un baiat pe la bloc.Eu eram mai mica,mai fraieruca,a inceput sa imi placa de el si l-am bagat in seama pe facebook. Dupa o conversatie sau doua,l-am intrebat daca iesim si a zis ca nu are timp, de atunci nu l-am mai bagat in seama.Azi l-am vazut la piscina si na.mi-au revenit acele 'sentimente' si nu stiu ce sa fac...adica atunci cand l-am bagat in seama eram altfel,avea gen o poza pe facebook (si aia facuta cu telefonul fix) ca pana si eu m-as fi respins.El statea tocmai in partea cealalta a piscinei si eu stateam intr-o anumita zona, a venit si el acolo si l-am surprins uitandu-se de cateva ori la mine.L-as baga in seama dar nu stiu.El oricum e deschis pentru o relatie.Ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt convins ca ar merita sa incerci sa reintri cu el in discutii.A trecut ceva vreme, si este posibil ca si tu sa mai fi crescut nu doar fizic si acest lucru sa conteze in ochii lui.Nu ai nimic de pierdut ai doar de castigat. Iti doresc de pe acum succes.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el te vrea, de ce sa nu-l vrei si tu.

| bluestar6 a răspuns:

Sa ii zici ce simti si daca nu te place asta e mergi mai departe