| A21s a întrebat:

am nevoie de ajutor. Ieri am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu, iar dupa asta mi-a aparut in fund o umflatura foarte rosie, ca si cum ar fi un cheag de sange. Ce credeti ca este si ce pot face in privinta asta? Va rog sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Sexul anal are si el riscurile lui mai ales daca partenerul nu are experienta si actul e brutal fara ca zona sa fie lubrifiata indeajuns. Te poti pricopsi cu fisuri anale si hemoroizi. Exista in farmacii creme /gel cu rol dezinfectant, analgezic si cicatrizant special conceput pentru genul asta de probleme. Ar fi indicat sa te consulte si un medic dar daca nu e posibil poti cere sfatul unui farmacist. Pana la vindecarea zonei afectate ar trebui evitate contactele sexuale care pot agrava situatia. Multa sanatate

| Ara997 a răspuns:

Hemoroizi. de-acu ai ocupatie.

| Ara997 a răspuns:

Exista tratament antihemoroidal. consulta medicul

| gheorghe699 a răspuns:

Fata draga, sau nu esti fata? pai numai in cur ti-ai gasit sa te f.ti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru gheorghe699):

Putea si in gurălaughing Dar ea a ales in c..u..r