| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Peste cateva saptamani [la inceputu lu martie] e ziua iubitului meu. Am nevoie de idei. Nu stiu ce sa ii iau.Ma ajutati va rog? Cea mai buna idee primeste FUNDITA!

6 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna
Hmmm...eu i.am facut un tortuleet in froma de inimiara si apoi l.am chemat l amine si am papat aman2 si a fost foarte pplacuta atmosfera...
alta data i.am luat un album mai sofisticat si am pus in el poze cu noi
sau o perinuta verde(lui ii place verdele:d)
iti urezz din tot sufletul draga mea ca orice ai alege s afie pe placul lui si sa fiti aman2 fericiti
pupici
cred ca ar fi frumos s afaci si tu acelasi lucru pentru ca va aprecia ca ai muncit sa il faci
multa bafta si aniversare placuta, sa aveti parte de cat mai multe
pupici

| blondinata14 a răspuns (pentru dafy):

Pff tort nu pot...ca ai mei parintii nu sunt de akk cu relatiasad si poze nu avemcrying

| dafy a răspuns (pentru blondinata14):

Poate vor fi parintii tai plecati si vei putea face tortul
sau cu pozele incearca sa il convinfi sa faceti pana atunci 3-4 poze...ia un carnetel frumusel lipeste pozele acolo si scrie povestiara voastra pe lana ele.cum a inceput totul,in ce fel v.a schimbat relatia asta, cat de fericita te face, toate intamplarile mai grele care au fost iintre voi si pe care le.ati depasit ipreuna sau cele frumoase care v.au facut atat de fericiti...
daca nu...incerca cu ceva de plus.un ursulet sau chiar o perinuta tot d eplus si atunci cand doarme cu capul pe ea sa se gandeasca la tine
sau mai sunt magazine unde se personalizeaza lucruri.ii poti lua o cana pe care sa scrieti numele voastre sau sa puneti o poza(dar daca zici ca nu aveti)sau tot o perinuta...

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna. Ai putea sa cumperi o rama cu inimioare, si sa pui acolo o poza cu voi doi. Si ai putea sa ii mai iei si o perna in forma de inimioara.

| Sophy89 a răspuns:

Sunt impreuna cu prietenul meu de foarte mult timp si pot sa spun ca am ceva experienta in domeniu happy. Sincer, pe baieti nu prea ii incanta chestiile de genul inimioare, plusuri, pernite (si eu am facut la inceput cadouri de genul)...ai putea sa-i cumperi de exemplu o bratara, un lant, un parfum, o camasa (nu gen birou)...insa o ideea destul de draguta pe care si eu am aplicat-o ar fi sa-i cumperi un portofel si sa reusesti sa faci o poza cu voi doi sau daca nu si numai cu tine si sa o pui in locul special, prietenului meu i-a placut foarte mult acest cadou. Ai mai putea de altfel, pe langa unul dintre aceste lucruri, sa cumperi o sticla de sampanie pe care sa o beti impreuna. Sper ca te-am ajutat. Bafta! happy

| Brotac a răspuns:

De fapt.un baiat nu si-ar dori chestii dintrastea...Mie mi-ar place un parfum recunoscut, ziua aia sa ii faci pe plac. ma refer sa faci ce zice el. pana la o anumita limita. laughing multi pupici..., un tricou. ca vine primavara. si cel mai frumos : >>> Sa vada ca te intereseaza si ca il iubesti