| krina07 a întrebat:

BUna TPU am nevoie de ajutorul vostru. deci s-o iau de la inceput:

Am 15 ani prietenul meu 17 suntem de 6 luni impreuna problema e ca parintzii mei sunt cam contra ca eu sa ma intilnesk cu cineva (asta s-a invit abia acum) i-am zis lui de asta mi-a raspuns ca o sa rabde asa si nu va fi kontra daca o sa ne intalnim mai rar fara ca sa stie parintii. insa parca simt ca ceva s-a schimbat nu mai e asa cum a fost.parca a devenit un pic mai indiferent, decau nu-mi mai zice ca ma iubeste, eu simt ca-l iubesc insa la fel parca ma indepartez de el. Ce sa fac?

Un sfat va rog crying

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu ar trebui sa-i asculti pe parintii taimadica peste 3 ani faci 18 vei fi adulta! Spune-i prietenului tau ca il iubesti, si sa-ti spuna sincer se simte el pentru tine, uita-te in ochii lui.Pentru ca daca nu va mai simtii nimic, atunci durerea este mai mica daca va despartiti, dar sa continuati asa relatia, va fi mult mai dureros, pentru ca pe parcursul acestei relatii vei suferii. zile. zile si dupa `despartire`sad Bafta.

| ionutzul31 a răspuns:

E vorba aia:"ochii care nu se vad se uita"...e cam adevarata, nu? raised eyebrows