| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... am nevoie de ajutorul vostru crying, m-am certat foarte urat cu prietenul meu si am nevoie de un sfat:

Totul a inceput cand am gresit box'ul la mess si i'am scris ca dj ce a fost la banchet se da la mine, si el a reactionat foarte nervos si frustrat desi nu are de ce sa fie si nici nu a auzit tot ce s-a intamplat, dupa ce a facut criza de gelozie el s-a enervat si a inceput sa injure si stie ca nu suport injuraturile, apoi i'am explicat totul ce s-a intamplat ca eu il refuzasem pe dj pentru ca am pe cineva, dupa fazele astea de tipete si urlete unu la celalat nu a mai spus nimeni nimic, intre timp venise o prietena sa iesim in oras si eu i'am spus ca ies si el a zis ca sa il sun dar i'am zis ca nu pot ca nu mai aveam minute pe orange si a zis ca se supara daca nu si eu am fost cam nesimtita si i'am zis "ok...pa" si am iesit, astazi cand am intrat pe mess si pe skype un cuvant nu mi-a zis dar si eu orgolioasa XD nu i'am zis nimic asteptand ca el sa inceapa ca eu sa par cea suparata...

Intrebarea mea ar fi ce ar trebui sa fac? stiu ca trebuie sa fac primul pas dar cum? Ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| KySyB3B3 a răspuns:

E clar te iubeste mult, si e gelos, te vrea nu mai pentru el...Esti orgolioasa si el la fel, daca il iubesti lasa orgoliu si spune-i ca tu pe el il iubesti si nu ai renunta la el pentru nici un baiat, sa inteleaga ca nu ai avut minute.si ca ai facut primul pas pentru ca tu chiar tii la el.SuCcEs:X

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Orgoliul si iubirea niciodata nu se inteleg binewinking

| CandyES a răspuns:

Ce relatie aveti si voi? Vorbiti deschis despre oricewinking, despre absulot orice doar asa veti trece peste astea, gelozie este grea si doare asa ca trebuie sa vorbiti foarte serios despre asta daca nu s-ar putea sa ruinati tot oh go on!

| RominaMaria96 a răspuns:

SImplu mai lasi din orgoliu si vorbesti deschis cu el funda?