| Sooky a întrebat:

Am nevoie de autorul vostru si de data asta.Va rog sa imi spuneti ce pot face daca fostul meu iubit incearca sa imi atraga atentia striga dupa mine ca ma iubeste, etc, dupa ce ma inselat.SI actualul prieten este putin gelos cand vine vorba de fostii prieteni, cum pot sa ii spun ca fostul iubit incearca sami atraga atentia fara a crede ca inca imi mai place de fostul sau chestii de genu. VA ROG ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

E simpla treaba. daca pui boticul sa te intorci esti fraiera. mergi inainte. nu sa u terminat baietii.da funda

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din incurcatul tau text inteleg ca ai un iubit gelos si fosti iubiti care incearca sa-ti recapete increderea. Pe fostii trebuie sa ii ignori daca nu sunt civilizati, iar la actualul, daca nu e capabil de o relatie corecta, ii dai papucii.

| amedy a răspuns:

Lasa-l pe actualul si intoarce-te la primul :-d el iar te iubeste si si-a at sema ce a pierit si c a facut o greseala