| ʅαɾყʂα a întrebat:

Buna TPU am nevoie de cateva pareri (baieti, fete) am 14 ani jumate si inca nu am prieten, oare pentru ca sunt slaba? toate colegele mele au avut si rad de mine si stiu ca nu ar trebui sa le bag in seama dar nu pot? ( sunt chiar asa saba sau "urata"?) va las fb meu pentru a sti parerea... http://www.facebook.com/larysa.lala.9 poate ca inteleg eu baietii gresit. Funda.SI multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună,Larisa!
Ceea ce spui tu este total greşit.De când fetele slabe sunt urâte? Eu ştiam că e invers., dar sunt şi fete mai plinuţe care sunt destul de frumoase.În plus, nu eşti foarte slabă.
Mie chiar îmi place cum arăţi.
Nu spun că eşti prea mică să ai prieten, dar mai poţi aştepta măcar 2 ani(sau un an).
Totul depinde de tine.

| xCarolina a răspuns:

Colegele tale rad de tine? Pai da-le in colo, soro! Esti inca tinerica si ai vreme de baieti, trebuie doar sa ii intelegi putin.Incearca si tu sa socializezi mai mult, sa te implici in relatiile cu oamenii, chiar si in acelea de prietenie. Draguta esti, n-ai treaba!

| DeeaMarry a răspuns:

Ai 14 ani, nu 25! Esti destul de mica, ai toata viata inainte!
Pur si simplu nu ai intalnit baiatul potrivit. Ca doar nu o sa accepti sa fii prietena oricui, doar sa nu zici ca nu ai prieten!

| Becanee a răspuns:

Eu am 13 si jumate si am avut prietene sunt baiat se uita la fata la cur si la tate in mod special daca nu le ai e mai greu... si putina atitudine

| Crash0 a răspuns:

Inca esti mica. poate nu te-ai dezvoltat cum trebuie.Ai destul timp sa cresti si sa te mai ingrasi

| PinkCupcake a răspuns:

Buna! Nu-ti fa griji, si eu am aceeasi problema, doar ca am 13 ani. Nu e nimic, si de mine rad colegele si nu le bag in seama. Intro seara, o prietena m-a intrebat "Ce e mai rau, sa te insele iubitul sau sa nu ai iubit deloc?". Gandeste-te la asta si... mult noroc! happy

| misterioaѕa a răspuns (pentru PinkCupcake):

Se vede că ai 13 ani.
Nu toţi băieţii sunt la fel, cum nici fetele nu se aseamănă. Fiecare persoanăe este cu aspectul şi caracterul ei.
Să nu generalizăm!
De ce să-i punem pe toţi în aceeaşi oală?

| asasinkreedz a răspuns:

Buna!
Nu sunt eu genul cu inclinati spre dragoste sau genul care stie ceva in categoria asta dar parerea mea este ca nu esti asa slaba sau urata.Am intrat un pic pe facebook-ul tau si m-am uitat la poze. Zici ca colegele tale au avut prieten iar tu nu ai si rad de tine.Pai asta nu ar trebui sa te descurajeze deoarece ai potential.Paba la urma nu conteaza cum arati! Poate cand o sa mai cresti o sa ai si tu prieten, niciodata nu sti cum te loveste norocul iar roata o sa se invarta intr-o zi si o sa iti vina si tie randul sa razi.

| ʅαɾყʂα explică:

Si mai este inca ceva sunt foarte timida!

| And27 a răspuns:

Stai mai linistita! Dupa parerea mea cine te place te place asa cum esti tu de fapt si in exterior si in interior, nu conteaza inaltimea sau greutatea.winking