| CkEuforia a întrebat:

Am nevoie de cineva care stie si a mai luat anticonceptionale. Vreau sa stiu daca mai sunt si alte AC derivate cu Yasmin, adica sa aiba aceeasi compozitie ca la Yasmin si mai ales sa nu existe riscul de ingrasare de la ele... Stie cineva?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Yaz dar sunt mai puternice.
Oricum îngrășarea nu e obligatorie, depinde de organism! Unele persoane se pot îngrășa, altele slăbi sau altele să stagneze.
Depinde de organism!

| Diiaanna a răspuns:

Nu cred ca este unul cu o compozitie identica dar apropiate sunt Jeanine si Artizia.