| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi..Sunt cu prietenul meu in vacanta si ieri a aflat ca fosta lui iubita e insarcinata in 4luni. E sigur ca e copilul lui si amandoi sunt majori. S-au despartit pentru ca ea s-a mutat. El nu stie ce sa faca, la fel si eu. Nu vrea sa o lase singura pe fosta lui iubita dar nici sa ne despartim. Ce credeti ca ar trebui sa fac eu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca-l iubesti si vrei sa fii ( pe) langa el, creste-i copilul.

| cristimihailov a răspuns:

Daca esti pregatita pentru menage a trois... ok. Daca nu, desparte-te.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca el e normal la cap, fara suparare, se duce dupa ea si isi creste copilul.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca ar trebui sa ne simplificam viata si nu sa ne o complicam. Asa ca eu sa fiu in locul tau as incerca sa descalcesc itele si sa ma hotarasc daca vreau sa fiu cu cineva care deja are un copil.

| RedDeath a răspuns:

Pfoai! Deci daca a facut asta, poate face un copil si cu tine! Eu as fugi cat m-ar tine pamantul!
Nu mai sta cu el! Cauta pe altul ca e plina lumea de baieti!