| MyTzZy a întrebat:

Am nevoie de o melodie frumoasa despre... iubie si a suferi din iubire.

Răspuns Câştigător
| Andrea_6536 a răspuns:

Buna. Poti incerca Andra - Ramai cu mine sau Andra si Adi Cristescu -Colt de suflet :X.sunt mai speciale :X, din punctul meu de vedere :*

5 răspunsuri:
| AuDCul0ri a răspuns:

Pai toate melodiile lu criss(Just us) - ca sa uit de noi,sentimente, ploa in suflet(ce'a mai misto), strig spre tine ...sunt multe dar sunt despre iubire

| denisFlafi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bT8iEFCyuiY cea mai buna pe care i stiu sper ca te-am ajutat

| simi21 a răspuns:

Ia de aici, e foarte frumoasa melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=Hat1Hc9SNwE

| KillAWolf a răspuns:

Parazitii-Violent