| Despot a întrebat:

am nevoie de o mica idee.
Tipul de care imi place, vine in oras. big grin As vrea sa il intampin cu ceva dragut, cand vine, cu ce l-as putea intampina, as vrea sa il suprind. vreo idee? Helppp :*

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Ma bucur tare ca a mers bine cu baiatul:*. Cu multa placere!

3 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

Pai sincer, el e baiat, deci flori sigur nu poti sa-i aduci. Ai putea sa-l iei, sa-i spui ca ai o surpriza. Depinde si ce fel de baiat e! Poti sa-l iei la un picnic in parc, poti sa-l duci sa vizitati ceva, poti sa-l duci sa mancati ceva, undeva, mna, intr-un loc mai retras. Nu prea poti face mai mult, pentru ca nu e fata, sa o intampini cu cadouri, ciocolata, blabla. Deci cam asa! Si la intalnirea respectiva, sa fi tu insati, sa te comporti frumos cu el, sa te mai joci cu el, prin parul lui, il gadili, il pupi, il iei in brate, chestii de genul! Ii arati ca-ti pasa de el si ca vrei sa fi cu el! Fa asa, si totu o sa fie bine, cred eu. Succes!

| Despot explică (pentru AliTheo18):

Mersi.
Ti-am ascultat jumatate din sfat, a fost perfect. :*

| AliTheo18 a răspuns (pentru Despot):

Ma bucur tare ca a mers bine cu baiatul:*. Cu multa placere!

| OcausTT a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce ii place lui foarte mult sau o poza cu voi 2 intr-o rama sau ceva gen.