| Rahelaela a întrebat:

am nevoie de sfatul vostru si parerea voastra.Deci,de cv timp o luna jumate aproximativ, un prieten foarte bun imi spune ca ma place, si ne-am mai vazut de vreo 4 ori.a fost si la mine.dar inca nu suntem impreuna.parintii nostri se cunosc si ne intelegem foarte bine toti.parintii mei si ai lui stiu ca noi ne vedem si ca ne placem.adika.nu stiu daca el chiar ma place.si sunt confuza de asta.sad si in urma cu cateva zile i-ar ne-am vazut.Voi ce spuneti ma place sau?

Răspuns Câştigător
| carmenanca a răspuns:

Eu asa zic. adica daca ii face placere sa petreaca timp in prezenta ta asta dovedeste ca te simpatizeaza! deci nu iti face probleme o sa fie ok! bafta:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ala cu care te-ai sarutat si care vrei sa te stranga in brate?

| eu1234512345 a răspuns:

Da

| BlackAndWhite123 a răspuns:

Ar fi mai bine sa-l intrebi pe el.