| XxILoveYouxX a întrebat:

Am nevoie de sfaturi va rog ^^ nu pot uita de fostul meu prieten...mereu ies cu el afara. am ramas prieteni. dar eu cred ca inca il plac.si mai sicred ca filtreaza cu prietena mea care spune ca nare nici`o treaba cu el...cum sa fac sa il uit va rog sa imi dati sfatui. dau fundita!; x

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fi indiferenta si cautati altu sunt atatia baieti bunoci pe lumea asta

| Prefersanu a răspuns:

1 la mana spune-i ca nu esti de acord ca ea sa aiba o realtzie cu el pentru ca inca ti la el. Spune-i sa te ajute sa va impacatzi 2 la mana.si 3. Nu stiu ce are in cap baiatul dar eu nu as putea avea o relatzie cu o cea mai buna prietena a unei foste si daca ii cere asta prietenei tale uita instant pentru ca daca ramai prieten cu ei si ei sunt impreuna o sa te doare rau de tot crede-ma

| ViViAnALaNa a răspuns:

O sa uiti usor de el daca faci urmatoarele :
1) Gandest-te ca e un tampit care nu te meriata oricum happy
2) Spune-ti in gand: Mie nu imi mai place de el...acum imi place de...
3) Accepta situatia prezenta si...