| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy!
Am nevoie de un mic ajutor.Imi puteti spune ce cadou iaș putea face fostului meu prieten (am rămas prieteni)?!, împlinește 18 ani!
M-am gîndit să-i fac un buchet din 19 baloane cu heliu și care lumineaza, dar ce cadou sa-i cumpăr nu știu sad, mă puteți ajuta? (Ceva înafară de parfum, cias. vă rog încă ceva idei. am nevoie urgent! ) Dau puncte și fundă!
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Papusa gonflabila din latex natural

| IdeiCadouri a răspuns:

Uita-te pe Idei de Cadouri Online -http://ideidecadourionline.blogspot.com