| iubb a întrebat:

Buna TPU am niste intrebari:* 1. e adevarat ca baietii prima data cand fac sex trebuie sa faca sex neprotejat sa se dizvirgineze altfel a 2-a oara nu li se mai rupe ata? 2. cand fac sex prima oara si fac neprotejat dar cand trebuie sa ejaculeze o scoate repede exista vreun risc de a ramane insarcinata? multumec de raspuns fundita:*:*:*!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, depinde de mai multi factori. Dar de ce nu ai postat la Dragoste si sex?

| DoodleEver2 a răspuns:

Eu stiam ca lor nu li se rupe nimic cand o fac pentru prima oara straight face Hmmm m-ai pus pe ganduri laughing

| mrburel a răspuns:

1. LOL
2.Nu are nimic daca o face protejat chiar este indicat pentru ferirea de bolii.
3.ATA se poate rupe oricand si nu este obligatoriu sa se rupa.Atat timp cat pe baiat nu il deranjeza nu vad problema
4. Da poti sa ramai insarcinata.Si gandeste-te inainte, daca nu o soate indeajuns de repedeconfused
5.Neprotejat de expui la X boli I don't want to see

| Crye a răspuns:

Si daca nu se rupe ce?