| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega in clasa care m-a placut, eu nu o placeam atunci, dar acum cam da. Pupa pe obraz aproape toti baietii din clasa, si chiar Unii din alte clasa. Dupa ore sta cu mine si cu inca 2 fete pana ii vine autobuzul.Se pune pe mine si sta (cand stam pe o banca). Sa fiu cu ea sau e cam cur*a. Funda, mentionez ca am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Andrew1Me a răspuns:

Exista si fete mai deschisewinking Incearca, nu strica. Daca nu e sa fie, e ok ai doar 13 ani.Bafta.

2 răspunsuri:
| llucixxl a răspuns:

Dacă pupă juma' de palier apoi vine la tine, o să aibă o carieră "monstruoasă". Îți place să te scalzi în "apele" în care s-au scăldat și alții? Are deja "eye of the s l u t", ai 13 ani, de ce te grăbești să fii dezamăgit?
Baftă.

| xDorr a răspuns (pentru llucixxl):

Mersi mult.