| Arh123 a întrebat:

Buna ...TPU am o colega in clasa de care imi place, dar ea isi cam bate joc de mine si in acelasi timp se da la mine nu stiu ce sa fac ziceti-mi mie totusi imi place de ea. {DAu Funda }

Răspuns Câştigător
| Mady14ian a răspuns:

Pai atunci cand se da la tine ignoro. fetele isi bat joc de baieti care tin la ele pentru a se juca cu sentimentele lor... pentru ca majoritatea baietilor sunt naivi se pare ca acea fata cand se da la tine rade se joaca, esti jucaria ei si ea crede ca te poate manipule... sfatul meu este sa o ignori, sper ac te-am ajutat

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti si daca si ea te place nu cred ca vei avea vreo problema
dar trebuie sa stii faptul ca cei care se techineaza de fapt se plac
succes cu colega takiss

| TweetyBebe a răspuns:

Pai cum isi bate joc de tine? Daca zici ca se da la tine, poate vrea ceva cu tine sau pur si simplu te ia peste picior. Ai grija cu ea tongue dar cel mai bine ar fi sa vb cu ea.
Bafta!

| dannys32 a răspuns:

Sall prietene parerea mea e sa uiti de ea faptul ca se da la tine e doar un fel de a rade si asi bate joc de tine thinking cum am spus parerea mea...