| Miriamm a întrebat:

Am o curiozitate... Aseara cand ma plimbam cu iubitul meu prin parc...a cazut o stea si am vazut-o amandoi. Mi se pare un lucru minunat. inseamna ceva anume?

Va multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Nu se spune nimic, doar e ceva magic ntre indragostiti trebuie sa va pune-ti o dorinta se spune ca se va implini

4 răspunsuri:
| Adinuush a răspuns:

Nu inseamna ceva anume. dar totusi lumea zice ca este moartea cuivahee hee eu am vazut si cate 2 stele cazatoare. Atunci cand o vezi sa-ti pui o dorinta happy

| Oana92 a răspuns:

Se spune ca e bine sa iti pui o dorinta cand vezi o stea cazatoare. Nu stiu daca e adevarat sau daca doar asa a fost sa fie, dar dorintele mele puse la stele cazatoare s-au implinithappy

| grab a răspuns:

Inseamna ca lui o sa ii moara virginitatea curand, speram cu tine happy

Nu inseamna nimic in ce va priveste, dar in popor se spune ca a murit cineva de obicei. Se mai zic si alte chestii, mama Omida, ai legatura!

| SunnyDay88 a răspuns:

Da, inseamna ca atunci cand a cazut o sea erati aman2 in acelasi timp, in acelasi loc.