| Dek a întrebat:

Am o dilema daca la varsta de 14 ani marimea penisului meu este de 18 cm este vreo problema? Funda cel mai bun raspunshappy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Pai, cat ai vrea sa fie?
Nu e o problema, fetele te vor iubi pentru asta:)) Sau c****le, depinde acum!
Inseamna ca te-ai maturizat devreme, deci, nu-ti face griji!

O zi placuta,
http://educatiasexuala.ucoz.ro

10 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu cred ca exagerezi putin in legatura cu lungimea happy Cam toti la varsta ta o vad cu 5 cm mai lunga laughing

| Florinel a răspuns:

Prea multa masturbare dauneaza grav sanatatii.laughing

| GeosBIOS a răspuns:

Numa 18 cm, e prea putin. La 14 ani trebuia deja sa-l rulezi ca pe metrul de croitorie ca sa-l bagi in pantaloni.

| Vibrations a răspuns:

Singurul lucru lung la tine e nasul. De la atata mintit

| LostInBubble a răspuns:

Nu mai copile. happy Lasa-ne...

| catosp a răspuns:

Asta-i intrebare intrebatoare? sau e o intrebare de lauda? ca stim cu totii cum sta treaba cu dimensiunile?winking

| Iakamishu a răspuns:

Nici negrii nu au 18 cm la 14 ani.

| alexa123456 a răspuns:

Atunci o sa o poti face foarte bine la 18 cm o sa ii dai niste senzatii