| asdfghjkldodo a întrebat:

am o dilema mare! Deci, imi place de un baiat caruia si lui ii placea de mine dar s-a despartit de fosta lui prietena si acum nu mai are chef de fete dar totusi se da f. putin la mine nah, eu stiu ca ma placea pentru. ca mi-a zis si eu il plac... acum nu stiu daca sa-l intreb daca vrea sa fie cu mine sau nu... pot sa-l intreb eu pentru. ca sunt mai indrazneata! big grin

2 răspunsuri:
| DiaVp a răspuns:

Il prinzi singur, ii zici direct "Mie imi place de tine si vreau sa aflu daca si tu ma placi si daca vrei sa fi cu mine!"
Mult noroc!
fundita? puppy dog eyes

| BoboDafuq a răspuns:

Intreaba. l -.-"
N.ai nimic de pierdut.