| unaboona a întrebat:

Buna TPU am o foarte mare nelamurire:daca sa zicem ati iubi din tot sufletu pe cineva v-ar putea pica intre timp cu tronc altcineva? spun asta pentru ca prietenul meu care pretinde ca ma iubeste mult cica imi spune ca daca el s-ar indragosti de alta femeie si va vrea sa o si f**a eu o sa fiu prima care aflu pentru ca cica el nu ar vrea sa isi bata joc de sentimentele mele deci ca si cum m-ar pregati sa nu sufar mai tare...deci spuneti-mi si mie cum ar trebui sa reactionez la asa ceva? voi cum ati reactiona? din cauza asta ne-am si certat monstru

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai e clar ca el nu vrea sa mai fie cu tine si de fapt nu te-a iubit doar s-a jucat cu tine
da ce ma framanta pe mine e cum ti-a putut spune asa ceva sub pretextu ca tine la tine
lasa-l sa se duca la altele nu te merita nici pe tine nici sentimentele talekiss

| superdorex a răspuns:

Buna, curios mod de gandire are! Face asta pentru a te pune in garda si pentru a te pregati in eventualitatea in care tu afli ceva despre el ca are o alta relatie sau aventura sa nu suferi ca de te-a avertizat, ca el vrea sa nu fie acuzat ca e ceva obisnuit! ha, ce mod diferit de a privi lucrurile nu? Ai mare dreptate cum sa gandesti astfel? Ce vrea sa arate? nu s-a gandit nici un moment ca acest lucru te va rani, ca te va supara? Ce a avut in cap? Asa a pierdut din increderea pe care ai avut-o poate neconditionata in el! Ce ti-e si cu baietii in ziua de azi...total imaturi si lipsiti de gandire! Fruntea sus, si fii cu ochii pe el daca are astfel de gandire sfatul meu e ca TU MERITI CEVA MULT MAI MULT! Multa bafta iti tin pumnii sigur nu te merita! papa!

| Dav7id a răspuns:

laughing...daca ar fi sa te insele nu o face cu gandul ca vrea sa te raneasca, asta a vrut sa zica din asta.Acuma ca va certati si vezi ca el nu face nimic sa te impace,inseamna ca nu vrea sa te raneasca(adica s-a pus pe treaba). Totusi nu ocoleste nimic de tine,dur,bine,rau cum o suna el iti spune,asa ca eu cred ca daca te-ar insela ai afla,ceea ce e bine, decat sa afli de la cineva cu un zambet larg pe fata, mai bine de la el.

| gogupantof a răspuns:

Situatia pare destul de clara nu? Din moment ce nu exclude posibilitatea si doar faptul ca se gandeste ca ar putea sa intervina cineva in relatia voastra demonstreaza ca nu te iubeste asa de mult precum iti spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă zici că ești "bună",ar trebui să nu prea aibă timp nici să se îndrăgostească de alta,dar nici-mai ales-să se apuce să dezvolte și teorii de genul ăsta! nu? ca atunci când te roade foamea rău! bagi lingura in oală direct,și nu mai stai să cauți pe net rețete de gătit, ca să-ți faci *cordon bleu*! bagi în tine până te saturi, apoi dacă ai chef de alte delicatesuri...e altceva; de unde trebuie să înțelegi tu că el e cam sătul in momentul ăsta!