| Lysssa a întrebat:

Buna TPU:*! am o intrebare...am facut-o prima oara si nu mi-a curs sange. dar a doua si a treia a curs. e ceva anormal? va mai curge si in continuare? 'funda":*

Răspuns Câştigător
| kidutzq a răspuns:

Stai linistita ca se intampla la unele fete sa nu curga sange la primul contact sexual, si sa curga la urmatoarele. Acest lucru se datoreaza himenului care are o elasticitate mare si nu se rupe din prima. Este posibil sa mai curga sange in continuare pana ce himenul va fi rupt in totalitate. Nu este nimic anormal.

1 răspuns: