| jojo2739 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.aseara a fost prietena la mine pentru ca i.am pregatit o surpriza si am inceput sa ne sarutam si apoi am ramas goi.Ne.a luat valul pe aman doi si am bagat penisul in ea si l.am miscat doar de 2-3 ori apoi ne.am oprit pentru ca nu aveam prezervative.e posibil sa ramana gravida daca am miscato in ea doar de 2-3 ori si ne.am oprit.

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Putin probabil, dar este posibil. Te intreb: o iubesti, tii la ea cu adevarat? Ca dai dovada de contrariu.

regis
| regis a răspuns:

Halloooo, omul a intrebat ceva, ce sariti toti cu varsta?
Raspunsul e simplu, e posibil ca prietena ta sa ramana gravida chiar si din 2-3 miscari, insa este foarte putin probabil. Data viitoare nu te mai lasa fara prezervative.

caramela
| caramela a răspuns:

Mai copilasi, curios ar fi sa stim varsta voastra..de ce va jucati daca nu sunteti pregatiti din toate punctele de vedere? exista google fratilor/documentati-va/daca tot te "plimbi" cu ciocanelul prin cutiuta fetei, folositi dragilor prezervativu, ca nu costa o avere..si asa eliminati stresul care cauzeaza multe boli. daca nu ai varsat nimic in ea, nu are cum sa ramana gravida..totusi exista riscuri, chiar daca nu ai eliminat in ea. exita acel lichid al tau.ce ai rezolvat daca ai plimbat ciocanelul de 2-3 ori?
pentru siguranta, sa faca un test dupa 14 zile
O zi bunahappy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca nu ai ejaculat este foarte putin probabil.

| RAY a răspuns:

Va luat valu asa si unde ati ajuns la gura rechinilor si acolo ati facut sex ce romantic, banuiesc ca ea sa simntit bine ca doar unde sunt 2 masculi puterea creste, posibil sa nasca pesti nu-i nimic asa ca sunt scumpi macar sa nasca pesti fara oase

| Fatamuntilor a răspuns:

A fost indeajuns mai ales daca ai si ejacuat in ea.
Cati anisori aveti mai copii? De ce va coplicati voi adolescenta cu chestii de astea?

| Danysan a răspuns:

Este foarte posibil -sunt fel si fel de cazuri -oricum vezi ca faza cu valu e cam trasa de urechi -dupa ce trece valu ai sansa sa iti dai pumni singur!

| Vi003 a răspuns:

Daca si sexul il faci la fel cum il descrii, lasa-te! Ia-ti mingea si du-te la joaca, poate la asta esti bun!

| NickName01 a răspuns:

Dacă ai în vedere într-adevăr o relaţie serioasă, atunci tine te rog cont că onoarea soţiei în faţa soţului este lucrul fundamental într-o relatie. Nu există altul mai important pe plan relational!

- Căsătoria este scopul. Căsătoria urmează doar peste câtiva ani. Casatoria înseamnă muncă, căsătoria e dură, căsătoria cere sacrificii, cere integritate. Oare ce i-a făcut pe unii să creadă începând cu anii "80 că sexul e gratis, că nu ar fi mare lucru, că pot să se culce cu cine vor şi... într-o zi să îşi pună o rochie albă sau un costum şi zâna magică a disciplinei va da nişte praf magic peste ei... şi atunci, vor putea să controleze ceea ce nu a încercat niciodată să controleze. Ar merge? Categoric Nu!

- Multe cupluri au experimentat durerea infidelităţii şi a adulterului. Se pot vedea peste tot familii rupte pentru că cineva nu a avut control! Persoana cu care te vei căsători merită tot ce ai mai bun – onoarea, demnitatea. Respectul şi integritatea MORALĂ pe care le arăţi faţă de tine şi faţă de cel iubit este un indicator foarte bun a ceea ce se poate aştepta mai tarziu...

| NickName01 a răspuns:

- La urma urmei, ce se va întâmpla într-o neprevăzută situaţie în care vă despărţiţi? Ce se va întâmpla mai târziu în familia ei?
Relaţiile ei de acum sunt lucruri care transformă psihicul şi impregnează o amprentă de neşters naturii umane.

Relaţiile intime creează "link-uri" nedorite, ce se vor resimţi cel mai bine mai târziu, în familie, ca în oglindă de către celălalt partener... toată viaţa! Acest lucru va fi o adevărată "fractură" mai târziu, iar în acest sens statistica nu minte...
familia celei de care tu îţi baţi joc acum, va fi făcută praf!