| annasuper3000 a întrebat:

Am o intrebare care ma macina de cateva zile si nu stiu ce sa mai fac.
Sunt cu prietenul meu de aproape 4 luni, ne iubim mult, am avut si relatii intime, el mi-a spus ca n-o sa ma uite niciodata si multe alte lucruri dragute de acest gen. De cateva zile, insa, il simt mai distant. Mi se pare ca nu imi mai acorda atata atentie cata imi acorda in urma cu o saptamana. L-am intrebat ce nu e in regula, mi-a raspuns ca e doar plictisit in general si obosit, deoarece nu dormise in noaptea aceea. L-am intrebat si daca e din cauza mea, la care mi-a raspuns cu un "nu" categoric. Imi spune in continuare ca ma iubeste, in fiecare zi, imi raspunde ori de cate ori ii spun si eu. Si totusi, simt ca ceva s-a schimbat... Prietenii mi-au spus ca sunt prea stresanta, ca ar avea nevoie de mai multa libertate. Nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred. Ajutor?

6 răspunsuri:
| Thextruexme a răspuns:

Eu cred ca iti este foarte frica sa il pierzi si esti putin disperata asteapta mai mult timp si o sa vezi ca o sa fie ca inainte.Nu exagera cu intrebarile va crede ca nu ai incredere in el.Noroc.

| TheBabyConsentida a răspuns:

Mda si mie mi sa intamplatt...simnti asta pentru ca dupa acele relatii intime se raceste relatiia=) eu un vreau sa te sperii dar mi s-a intamplat si mie=) trebuia sa mai astepti cv timptongue

| 2dmv a răspuns:

Rabdare,nu-l stresa.e normal ce se intampla!

| cosmin2344 a răspuns:

Ai nevoie de mai multa stapanire de sine si anume,in momentulin care vrei sa-i spui ca si alta data te iubesc, inghite pur si simplu cuvintele, ori de cate ori simt nevoia salbatica de a-l imbratisa, intoarce-te cu spatele si ocupa-ti timpul cu altceva. Nu va trece mult si el va sesiza lipsa acestor injectii de adulatie si portii de iubire, cine va striga ajutor dupa pe-aici prin curtea scolii a TPU? IUBITUL TAU BINE INTELES ce se va intoarce la tine ranit si zapacit de indiferenta ta. cu bine

| Cristiann25 a răspuns:

Eu cred ca esti foarte stresanta.Asa e si o prietena de-a mea intr-o relatie.Cand are un iubit e foarte foarte stresanta si nu e un copil dar e nasol asa! Avem nevoie de LIBERTATE nu de o cusca!

| SunnyDay88 a răspuns:

Toate relatiile se tocesc in timp asta nu inseamna ca nu te mai iubeste.

toti avem momente mai grele cand ne inchidem in noi, asta nu inseamna ca nu te mai iubeste.

te cam apuca disperarea dupa mai multa atentie si asta e un lucru rau!