| Jasmina900 a întrebat:

Am o intrebare:
Ce sa fac ca unui baiat sa-i placa de mine? E mai mare cu 2 ani si suntem in aceiasi scoala.Stiu multi colegi de la el din clasa.Adica si pe el, dar putin.Imi place tare muuullt de el.Va rog ajutati-ma
Fundita

Răspuns Câştigător
| Adelaaaaaaaa a răspuns:

1.spune-i ca il placi ..si scuze ca intreb dar ai vorbit cu el de il placi? Voi fetele.din ziua de azi va indragostiti doar de chipul lui nu sufletul lui..si daca vrei sa fi cu el. vorbeste cu el cat mai deschis si spune-i tot ce ai pe suflet.O zi buna :*!

2 răspunsuri:
| MyNameIsCata a răspuns:

Nu ai niste prieteni comuni cu al lui? In cazul asta poti sa iesi putin cu ei pana ce faci cunostinta cu respectivul. Faceti schimb de conturi de facebook si incearca sa-l cunosti mai bine(In caz ca esti timida si nu ai curajul sa vorbesti face-face). Cautati pasiuni comune si tot felul de rahaturi din astea laughing).

| neutrino a răspuns:

Daca tie iti place de el, iar reciproca nu este valabila, atunci nu ai ce face.