| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare : Cum pot sa scap de o persoana care sta langa persoana iubita ma enerveaza rau si ma cam face geloasa va rog dau funosi daca se poate dau si 10 dar ajutati-ma cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

5 răspunsuri:
| xXCrissXx a răspuns:

Fundoi* scuzatimi greseala dar sunt trista pentru a mai vede ce scriu cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| Lovitdetot a răspuns:

Nu poti tu sa indepartezi tu 2 oameni unul de altul, poti doar sa te apropii tu cat mai mult de persoana iubita, nu lasa gelozia sa iasa la suprafata ca se duce tot.

| Andraa_3088 a răspuns:

Mai bine gandeste-te ca mereu o sa traiti intre oameni si interactiunea este inevitabila. Sau incearca sa ii spui ce te deranjaza persoanei respective. sau iubitului tau. Nu trebuie sa fii trista pentru asta.

Răspuns utilizator avertizat
| xXCrissXx a răspuns:

Ai vrea tu mhn24 dar nu fac asta a si nu mai dati rasp pentru ca stiu ca ma iubeste la scoala m-a luat de 6 ori in brate :X:X:X:X:X:X:X:X