| Claudi109 a întrebat:

Am o intrebare, daca faci un teste de sarcina si este pozitiv, cele 2 liniute trebuie sa apara amandoua in acelasi timp sau una acum si una peste 2-3 minute? va rog un raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Buna! Una atunci cand pui "pipi" si a 2a in maxim 5 minute parca...scrie pe prospectul din pachet sau cauta pe net prospectul la marca de test de sarcina pe care o ai.Bafta! happy

2 răspunsuri:
| Cr1sti13 a răspuns:

Una acum si una la 2-4 minute, u nai citit prospectul, de acum cand mai folosesti ceva ce nu sti exact ce este vorba citeste si u prospectul te va ajuta mult succes

| Andreia06 a răspuns:

Exista prospect. E o hartie in cutie, ala e prospectul. Acolo scrie tot.