| Doctor78 a întrebat:

am o intrebare, de multe ori vad o fata frumoasa pe strada sau pe care o cunosc si imi place de ea dar nu stiu ce ii spun.Sunt de felul mei mai putin timid,multi prieteni de ai mei spun sa dau "vrajeala".Ce-o mai fi si aia laughing Intrebarea e, cum si ce vorbesti cu o fata. Misterul asta laughing Funda

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Frate fii tu insuti! Alt sfat mai bun nu cred ca exista... Daca domnisoara aceea este pe atat de desteapta cat este de frumoasa ar aprecia sinceritatea si timiditatea ta. Daca iti da cu flit atunci cand tu esti sincer inseamna ca tipa nu e cine stie ce de capu` ei...

Tocmai faptul ca e frumoasa te face pe tine sa fii timid.Incearca sa-i spui asta si asteapta un feedback.

2 răspunsuri:
| corhaz a răspuns:

Pai o vrajesti adica o mintesti pe acolo cu 2 3 vorbe o faci frumoasa indiferent cum arata adica o faci mai frumoasa ca celelalte pe care le-ai intalnit. apoi ceri frumos ca un baiat inteligent numarul sau facebookul

| Doctor78 explică (pentru corhaz):

Ei bine, tipei ii cam place sa fie in centrul atentie, are multe poze pe fb cu 1000+ de likeuri, ea tine la imagine.Eu nu sunt asa de popular in zona, adica lumea ma stie cum ma cheama, in rest mai nimic...