| Oana1209 a întrebat:

De o luna am prieten, un coleg de clasa.Ne placem foarte mult. Dar totusi, amandoi suntem de parere ca a intervenit rutina in relatia noastra.Adica zilnic acelasi lucru:dimineata ne intalnim, ne sarutam, apoi toata ziua abia ne vorbim, iar cand terminam orele plecam acasa.Mentionez ca in weekenduri nu ne prea intalnim. Ceva idei, pareri, ce as putea face sa fim ca la inceput, cand vorbeam intruna si ieseam? V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da ceva idei, unde sa iesim, ce sa facem, cum sa il surprind la scoala.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai...incercati sa iesiti in week`enduri, prin parc, la film, la teatru, in club, la un suc, sau pur si simplu sa va plimbati sa va dati cadouri ...sa faceti poze, cheama`l pe la tine va uitati la un film, daca te duci la vreo petrecere i`al si pe el si invers.

Iar la scoala ca sa nu te plictisesti atunci cand vrea sa t sarute mai refuza`l si tu ca sa vrea sa te sarute mai rau laughing, mushca`l, ciupeste`l enerveaza`l ...cu ghilimelele de rigoare laughing

Fiti naturali si asta va va ajuta!

Bafta:*

| Angelsergiuboy a răspuns:

Subiecte noi de discutie

tinuta atragatoare

incercati niste saruturi noi

daca sunteti mai mari si va iubiti 1 partida de sex

iesiti undeva

sunt multe gasesti foarte multe locuri

daca te-am ajutat 1 funda