| gabriel_9090 a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare desptre o melodie mai veche canta o fata si un baiat. aaa in partea instrumentala incepea cu un fluier apoi o bataie de toba apoi 2 fluiere 2 bataie de topa apoi 3 fluierre si partea de toba un pic mai lunga asa dupa ce a inceput mai departe ii tot instrumentala si fluera si zice you need si fluieru se aude din ce in ce mai repede si dupa aia zice ceva de ale oo laughing asa am auzit-o si upa canta fata ceva de incepe cu you need dupa ce termina fata incepe beiatu dupa iar incepe partea de instrument tot ca la inceput dupa iar canta fata apoi baiatu si apoi se termina cei care au auzit-o mel asta sper ca am fost destul de explicit cred.va rog spuneti-mi cum se cheama si cine o canta multymesc celor care ma vor ajuta bft.scuze categoria

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu am idee despre ce vorbesti.Dar o stii pe aia care incepe cu intrumentala de 2 ori, incepe sa bage 3 cuvinte, baga o toba, etc. laughing