| FallenDemon a întrebat:

Am o intrebare destul de delicata... COCALARI!
Deci pur si simplu m-am saturat sa cedez in fata lor... Azi de exemplu mergeam pe strada cu prietena mea si au inceput 2 ca saruta mireasa, nu stiu ce si dupa 2 maxime au inceput sa ma ameninte ca-mi dau 2. I-am spus sa vina m-a injurat si eu am plecat de acolo.
Ma gandesc ca era mai bine sa fi mers sa-i fi dat 2 bucati. Nu is eu ceva Rambo dar nici el nu era ceva zeu... Voi ce faceti cand patiti faze de astea?
As vrea sa stiu si eu ca sincer nu mai rezist. Merita sa-l las fara dinti? Eu pana acum am dat inapoi pentru ca-mi faceam griji sa nu pateasca ceva prietena mea. Voi ce parere aveti? Mersi de ajutor.

P.S : As prefera cat mai multe raspunsuri!

34 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Esti un romantic incurabil laughing

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru Phoenix231):

Nu a zis nimeni ca iti trebuie permisw de port arma.laughing..Fiecare procedeaza cum doreste insa mie imi pare mult mai curat, eficient si mai rapid un asasinat decat o bataie.Bineinteles nu vorbim de cocalari din astia mici caci pentru astia de de ajuns si un Glock de 9mm. Oricum daca vrei sa scapi de vreun cap de clan iti recomand arma, chiar daca e mare or sa faca toti pe ei de frica fiindca viata lor depinde de cat de multe gloante ai tu in incarcator.laughingBafta.

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru FallenDemon):

Iti recomand un Glock de 9 mm sau un Beretta Micro.Ambele foarte manevrabile, durabile si relativ ieftine.Plus ca le poti dota cu amortizor, iar Glock-ului ii poti pune si tinta cu laser.Cum ii spuneam si lui Destiny: Iti recomand o arma mare ca AS50 in cazul in care vrei sa asasinezi vreun cap de clan sau ceva de acest gen.Cu niste cursuri potrivite in 3 luni devii un tragator decent cu 70% din armele de foc.laughing

| FallenDemon explică (pentru KaterinkaBoy):

laughing) Mersi de sfaturi. Acuma nu vreau sa devin nici spaima lor sau ceva hitman laughing). Desi nu e o idee rea thinking rolling on the floor Mersi oricum.