| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare....eu am o prietena..care imi spune ca iubeste ca ma iubeste mult enorm uneori imi spune ca ma iubeste mai mult decat o iubesc eu pe ea.dar nu stiu parca nu vad chestia asta :S ea ma iubeste...da parca nu'mi demonstreaza asta..intrebarea..e..ma iubeste cu adevarat sau zice asa de..nici eu nu stiu de ce zice:S dau funda :*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca voi sunteti fericiti, ce mai conteaza " ce, cum si cat"? Stii ca fericirea este aceea stare pe care, daca incerci sa o analizezi, o pierzi?

| grab a răspuns:

Si ma rog, ce ar trebui ea sa faca sa-ti demonstreze ca te iubeste faptic?
Tu ce faci sa ii demonstrezi ei? Scrii pe forum? big grin

Faceti o dragoste nebuna(nu mai sunteti la generala, nu?! big grin ) si la urma desenati ceva pe o coala A4 si faceti schimb. E doar un joc, dar o sa fie funny.

| OlariuRox a răspuns:

Buna! De regula iubirea nu se poate explica prin cuvinte, ea se exprima prin fapte, din ce vad eu aici ea nu stie sa ti-o arate, daca tu esti in dilema cu asta inseamna ca nu te simti fericit alaturi de ea si nu ai incredere in ea.Stati de vorba si spune-i ce simti. Daca ea nu iti va demonstra inseamna ca are doar un interes sau poate fata e in pana de idei si doar prin cuvine iti poate arata iubirea ei.

| Cipuu a răspuns:

De ce nu încerci să fi cu ea și apoi o să vezi dacă îți demonstrează sau nu.

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

De ce ar pretinde doar? Daca iti spune ca te iubeste enorm, trebuie sa aiba macar cea mai mica urma de adevar in cuvinte.