| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare, eu cu iubitul meu ne-am masturbat, el si-a dat drumul pe jos si dupa l-a bagat inapoi, dar nu in vagin (Sunt virgina) si apoi am vazut pe chiloți un lichid transparent lipicios. Nu sunt la ovulatie si nu cred ca a intrat in vagin. Pot ramane însărcinată? Va rog fara raspunsuri răutacioase!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Clarifica te rog asta:
"eu cu iubitul meu ne am masturbat el si a dat drumul pe jos si dupa la bagat inapoi dar nu in vagin".

Daca spui ca doar v-ati masturbat, unde l-a bagat dupa ce a ejaculat, ca nu-mi este clar, spui: "dupa la bagat inapoi dar nu in vagin". Deci, unde anume l-a bagat, ca masturbarea presupune numai atingerea organelor sexuale, nu si bagatul pe undeva.

| Anonimms128 a răspuns (pentru Violleta2022):

Jos pe organul meu genital, Si ne am masturbat in continuare si apoi am vazut acel lichid (Scuza ma ca nu m-am exprimat corect!)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimms128):

Ce inseamna "jos pe organul tau genital"?
Ti-a pus penisul pe vulva sau la intrarea in vagin, asa plin de sperma?
sa stii ca asta este o greseala fatala, chiar daca l-a pus la intrarea in vagin fara sa-l bage in vagin, fiindca AVEA deja sperma pe el si poti ramane imediat gravida, singura conditie fiind ca tu sa fii in perioada fertila si sarcina se formeaza imediat.

| Anonimms128 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu eram nici la ovulatie nici in perioada fertila, Pe vulva la frecat nu spre vagin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimms128):

Vulva este "poarta larg deschisa" la intrarea in vagin si cum avea deja sperma pe penis, evident ca s-a scurs in vagin, fiind exact lichidul ala transparent si lipicios de pe chilotul tau. Acum ca esti sau nu in perioada fertila, nu stim, si sunt sigura ca nici tu nu ai habar.

| Anonimms128 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu sunt in perioada fertila maine voi fii, Dar mi-e teama sa nu fii ramas insarcinata a mei m ar da afara din casa...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimms128):

Si cand te-ai jucat de-a sexul cu baiatul ala, nu-ti era frica sa nu ramai insarcinata?

| mihai69 a răspuns:

Adică după ejaculare, și-a frecat puța de labiile tale?
În cazul ăsta, am două vești nasoale pentru tine:
- nu mai ești virgină, chiar dacă ai probabil himenul intact;
- dacă erai în perioada fertilă, există pericol de fecundare.

| Anonimms128 a răspuns (pentru mihai69):

Nu eram nici in perioada fertila nici la ovulatie, Dar nu a bagat penisul in vagin fiind amandoi virgini...

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimms128):

Ai grijă, virginitatea (mai bine zis, prezența himenului în cazul tău - că virgini cu adevărat nu mai sunteți niciunul) NU e metodă contraceptivă!
Nu mai repetați prostia asta fără protecție!

| madalina2090 a răspuns (pentru mihai69):

Mihai, daca nu a bagat penisul in vagin si himenul nu e rupt, inseamna ca e tot virgina.
Eu asa stiu.
Si cand faci sex oral la un baiat, inseamna ca tot nu mai esti virgina?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred sincer, șanse minuscule de sarcină, dacă zici ca nu a intrat în vagin deloc, poate era scurgere de la tine pe chilot, nu de la el.