| Alex1Neymar a întrebat:

Buna TPU am o intrebare...Eu iubesc o fata foarte mult, dar nu stiu cum sa-i spun asta.Ne cunoastem foarte bine, dar nu am curajul sa-i spun...Ce as putea sa-i spun prima data?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Pai spune-i simplu.

Bate-i un apropo ca vrei sa fiti impreuna, sau ai putea-o intreba daca vrea sa formati un cuplu.

Spune-i ce simti prietene, tu chiar nu ai de pierdut.

Ce ai vrea sa faci?

Sa te intrebi cum era daca... sau sa stii ce simte pentru tine.

Spune-i.Va aprecia sinceritatea.

10 răspunsuri:
| Raducu1997andrei a răspuns:

Pai vorbeste cu ea si cand ai curaj in tine si putere zii,, Te iubesc,,! Bafta Funda?

| pusitaaaa20000 a răspuns:

Te linistesti si ii spui ca vrei sa vorbesti ceva important cu ea... Apoi cand iti zice ce este...ii spui ca tu ai inceput sa simti ceva mai mult decat prietenie intre voi doi si ca te tot intrebi daca ar putea fi cv!
Eu asa te-ai sfatui sa-i spui dar faci cm vrei ori cum bafta!

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa iasa cu tine la o intalnire

| Zuzatah a răspuns:

Buna! Pai trebuie sa o chemi intr-un loc sau parc unde sa fiti doar voi doi, ii cumperi un cadou mic de ex o ciocolata sau o cutie de bomboane Milka le cam plac fetelorhappy (trebuie sa fi atent cu ea) o iei de mana si va puneti pe o bancahappy apoi ii zici: ''Pai uite eu vreau sa iti spun sincer ca esti draguta si frumoasa, si pe langa asta te plac si m-am indragostit de tine. Si vreau sa iti zic ca te iubesc Nu stiam cum sa iti spun dar uite ca acum a sosit momentul. Nu stiu daca si tu simiti acelasi lucru dar am zis ceva adevarathappy eu ma astept la orice'' Trebuie sa fi tare si sa ii spui tot ce simti pentru ea asa va fi mai usor sa ai o sansa cand o sa vada ca esti sincerhappy iti garantez...CURAJ:* daca mai vrei sfaturi iti dau id-ul meu pe privat si vom vorbii mai multe Te pup :*:*

| broker69 a răspuns:

Eu iti recomand sa ii dezvalui sentimentele. Fetele urasc sa faca primul pas.Stiu ca probabil ai foarte multe emotii, e normal, dar trage aer in piept si incearca sa ii spui ceva de genul asta : Stiiii, eu de foarte mult timp vreau sa iti spun ceva, te iubesc foarte mult si voiam sa te intreb daca si tu ai aceleasi sentimente pentru mine; Sper ca te-am ajutat smug

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Ii zici asa; ciao maimuta mica! putem lua diseara o cina romantica intr-un copac?

| Alex1Neymar explică:

Mersi tuturor:+

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ce zici ne vedem mai des

| Azµre a răspuns:

O scoți în oraș înainte de toate apoi faci pasul!

| Azµre a răspuns:

O scoți în oraș înainte de toate!