| Cristal_5778 a întrebat:

Am o întrebare. Există întotdeauna un motiv pentru care o persoană nu te iubeşte?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,exista.
Nu poate sau nu vrea sa te iubeasca.
Acum,ce fel de motiv iti va prezenta,aici intram in sfera absurdului si a tuturor posibilitatilor.
Cand vezi ca nu esti iubit,retine doar acest fapt si cauta drumul spre iesire,nu insista. Dragoste cu sila si dragoste din mila nu cauta, nu exista si nu dureaza!
Cauta in alta parte, oricat ti-ar fi de franta inima...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, pentru ca ori sta pe interes si vrea banii sau doreste un sex de o noapte alt motiv poate fi daca e sa fie un invalid si sa-l umileasca.

| consiliera a răspuns:

Una? Sa nu fie vreo 1000.Gandeste-te cam ce ar putea fi.