| ClearSky00 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare..la abordarea unei fete care forma de salut ar veni mai ok dupa parerea voastra...Buna...Hei..Ceao sau Serus?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu conteaza neaparat forma, un buna e perfect.
Concentreza-te mai mult pe felul cum o spui si pe energia cu care abordezi, asta conteaza cu adevarat!

| Dismally a răspuns:

Evita sa folosesti "ceao" sau "servus", restul sunt ok.

| SilviaDulcik a răspuns:

Serus? Serios?

Bună și Hei sunt bune. "Ceao" ar trebui să fie urmat de ceva pentru a putea fi folosi ca salut, precum Ciao bambina.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

" Hey fetita / papusicha, am BMWu'! "

| MaTeOGG a răspuns:

Buna e cel mai bun. Serus si Ceao sunt folosite cu un cuv dupa ele ( Ceao frumusika! ) iar Hei, sa nu il scrii ceva de genul Heeey! Asa scriu de obicei fetele.