| Zayka1997 a întrebat:

am o intrebare, mai bine zis o rugaminte. Pe 19.01. 2015 e ziua prietenului meu implineste 21 de ani. Suntem de 5 ani impreuna si as dori sa-i fac o surpriza, dar mai vreau ceva idei. Cadouri din partea mea sigur voi face ceva hand made- ca de exemplu o inimioara acoperite cu floricele -de pus pe perete si niste foite pe care vor fi scrise evenimentele noastre cele mai importante si frumos strinse cu o panglica. Vreau cu litere mari sa scriu la multi ani sa le pun pe perete,,sa fie peste tot numai baloane,adica sa fie prezenta atmosfera de sarbatoare, sa gatesc o torta in forma de inima,, si sigur spre seara deja cind vom ramine doar noi doi sa fie petale, luminari. daca mai aveti ceva propuneri, va rog spunemiti.mie mi se pare cam sec, adica putin...si sigur si masa de sarbatoare va fi gatita la fel de frumos si aranjata in diferite moduri. daca aveti ceva idei astept.Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| noob a răspuns:

O **** la vremea ei...

| TanteMarianne a răspuns:

Eu zic că e destul de mult! Dacă vrei neapărat poți să faci S. cu el!

Răspuns utilizator avertizat
| Psihedelic777 a răspuns:

Pai deja la ce mi-ai spus mi se pare cadoul perfect. Daca faci toate astea se vede ca te-ai chinui mult si chiar ti la el...deci nu ar fi nevoie sa ii mai i-ei si altceva.Fa toate astea cat poti de bine si va fi mai mult ca perfect.Plus ca te are pe tine si va iubiti...ce cadou mai frumos ar putea primi?happy