| michael26iul a întrebat:

Buna TPU am o intrebare:Mie imi place de o fată, pana aici e totul clar bun dar am o problema cum ii spun ca o plac.Aici intervine si altceva un baiat din clasa care il place pana atunci eu nu am placut-o dar acum o plac.Vedeti ca fată e despartita de baiat, dar baiatul are o replica de tot rasu pentru ea.Si eu cred ca nu ar trebui tratata asa.Si oricum mi-e imi place de ea dar cum am spus nu stiu cum sa-i spun. Daca refuza cum ati zis voi atunci ce ma fac? Cel care ma ajuta ii dau funda.Bineinteles sa fie bun.

Răspuns Câştigător
| AlhghgfgdgAlxfr a răspuns:

In primul rand :
1. Incerca sa vezi ce fel de barbat ii place ei;
2.Incerci sa fi ca barbatul visului ei;
3.Scapa de iubitul ei actual daca are sau de admiratori ei secreti;
4. Ajuto la nevoie si e ata.
funda?
sa ai mult noroc michael26iul

5 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Ti-e cunoscuta intrebarea : "Vrei sa te intilnesti cu mine? " daca da atunci intreab-o, nu astepta o vesnicie. Daca refuza ii poti spune o replica de genul : " e ok o viata placuta in continuare " SI PLECI SERIOS DE LA EA big grin (o vei face la sigur sa regrete dar ii va trece) daca ii raspunzi astfel nu te supui ei, sau alt raspuns: "mai gandeste-te, cu cine iti va fi bine cu mine sau cu El (badaranul care o place)". imbracate frumos si prinde un moment potrivit. ( la o petrecere discoteca, inventezi tu ceva. Intrebarea poti sa o schimbi ca de exemplu : Stii mi-a venit o idee bla bla bla bla happy?

| mistikk a răspuns:

In viata nu vei primii mereu raspunsurile pe care le vrei sau le astepti...pur si simplu tu fa primul pas nu astepta sa-l faca ea pentru ca asta nu se va intampla niciodata ...Indiferent de ce raspuns vei primi doar spune-i ..Succes!

| michael26iul explică:

Sunte-mi amici

| michael26iul explică:

Si eu as dori mai mult decat amici

| JaNeEtHee a răspuns:

Ai putea deveni prietenul ei iar cu timpul poti sa-i bati apropouri in asa fel incat sa-si dea seama.succes