| ZqTer a întrebat:

Am o intrebare pe 10 iunie e ziua prietenei mele si am ceva idei.
Ma gandesc din timp happy.

Ma gandeam ca pe 9 iunire la 12 seara sa ii las un trandafir la usa, apoi sa o sun sa ii spun ca o iubesc, la multi ani pe urma sa deschida usa.
Apoi pe 10 iunie ma gandeam la o rama foto cu noi doi si un pendantiv placat cu aur sau ceva de argint.

Astept niste pareri si daca aveti si alte ideei sunt toate binevenite! Multumesc happy
Mentionez ca suntem la o varsta mica, 16 ani.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi poate iese tatsu si gaseste el trandafiru. Ar fi si mai romantic.

| ZqTer explică (pentru suntserios):

Daca taceai filozof ramaneai...fraier feeling beat up

| suntserios a răspuns (pentru ZqTer):

Pana iese masa/tatsu sa vada ce cauta fata la miezul noptii la usa. Sa vedem atunci cine e filozoful.

| PsiholoagaTa a răspuns:

Ideea ta e minunata, sincera sa fiu. esti un baiat sensibil si minunat. chiar am o parere buna despre decizia ta, sincer..cred ca toata lumea ar avea..esti minunata. vei avea un succes total iar prietena ta se va bucura.

| bibee22 a răspuns:

Mi se pare foarte frumos si romantic ceea ce vrei sa faci tu, este foarte ok pentru varsta voastra!
Succes happy

| ZqTer explică:

Mori de ciudano talking tampita mai e lumea in care traim.